sobota, 5 października 2013

LAKIER GOLDEN ROSE JOLLY JEWELS NAIL LACQUER Biżuteria na naszych paznokciach

Zapraszam na krótką recenzje lakieru Golden Rose JOLLY JEWELS NAIL LACQUER. Dostępny jest w 23 iskrzących kolorach. Na co dzień unikam tak błyszczącego wykończenia, ale od czasu do czasu każda z nas ma ochotę na małe paznokciowe szaleństwo.

źródło: http://www.goldenrose.pl

 Posiadam kolor nr. 118 w przeźroczystym lakierze zatopione są tysiące srebrnych, białych i czarnych drobinek.

Pędzelek cieniutki zbity niestety nie ułatwia równomiernej aplikacji.Na paznokciach prezentuje się bardzo wdzięcznie, drobinki nie są nachalne, ale widoczne. W zależności od pożądanego efektu możemy nałożyć jedną lub dwie warstwy. Na moich paznokciach utrzymuje się około trzy dni, ja jednak zawsze stosuje top coat.
Można by pomyśleć ideał, jednak ma spory minus, mianowicie zmywanie. Jednym słowem dramat zajmuję to naprawdę sporo czasu a do tego potrafi porysować płytkę paznokci.


Spróbuje sposobu zmywania z wykorzystaniem folii aluminiowej. Jeśli jednak i to nie przyniesie rezultatu na pewno nie będę go stosować zbyt często, a szkoda bo efekt bardzo przypadł mi do gustu.Na zdjęciu efekt po nałożeniu dwóch, lakierem bazowym jest czerwony lakier Bell Air Flow Lotus Effect.
Koszt lakieru to około 10 zł, niestety niektóre kolory bardzo ciężko jest zdobyć. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...