sobota, 2 listopada 2013

Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Firmę Kalos znam przede wszystkim z maseczki z proteinami mlecznymi Latte, dlatego z pewnością sięgnęłam po jej siostrę Kallos Silk.Maseczka przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera w sobie wyciąg z oleju oliwkowego oraz białego jedwabiu. Ogromne opakowanie w ostrym różowym kolorze mieści aż 1000 ml produktu. Nawet w przepadku moich dość długich włosów oznacza kilka miesięcy stosowania.


Konsystencja jest gęsta dokładnie taka jaką lubię w maskach łatwo się aplikuje i nie spływa z włosów. Zapach zupełnie inny niż w Latte, sztuczny taki charakterystyczny dla kremów do twarzy. 


Nie jest drażniący i nie utrzymuje się na włosach. Aplikuje na włosy od wysokości  ucha aż po same końce na około 15 minut. Po spłukaniu można zauważyć ze włosy są wygładzane i dużo łatwiej je rozczesać. Po kilku zastosowaniach zauważyłam ze włosy mniej się puszą i stały się bardziej sypkie.
To dobra odżywka w świetnej cenie - warto spróbować. 

2 komentarze :

  1. Sypie włosy? Uwielbiam taki efekt :) Muszę kiedyś wypróbować tę maskę. Z Kallosa mam tą budyniową Crema al latte ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie polecam do dłuższego stosowania. Przez pierwsze 3 użycia było ok ( w odstepie tygodnia), po tym czasie włosy zaczęły robić się nie do opanowania, końcówki przesuszone, a u nasady włosa przetłuszczone. Jednorazowy efekt jak najbardziej ok, ale nie polecam do regeneracji. Po tej masce musiałam udać się do fryzjera na prawdziwą regenerację. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...