niedziela, 24 listopada 2013

Moje ulubione aplikacje.

  Dzisiejszy post jest zupełnie nie kosmetyczny. Wszystkie posiadaczki smartphon-ów mają swoje ulubione aplikacje. Niektóre są bardzo praktyczne a inne pomogą nam po prostu zabić czas w kolejce na poczcie, lub podczas długiej podróży. Zapraszam na opis sześciu aplikacji które są moimi ulubionymi.

Lubimy czytać
Genialna mobilna wersja portalu o książkach. Idealnie sprawdza się podczas spontanicznych zakupów wystarczy zeskanować kod kreskowy lub zrobić zdjęcie okładki i mamy podgląd do recenzji książki, oraz opinii czytelników.
antyapps.pl

Transportoid
Niezastąpiona dla osoby poruszającej się komunikacją miejską. Dokładne rozkłady nadążające nad częstymi zmianami MPK. Z taką pomocą dojedziemy wszędzie nawet w zupełnie obcym mieście.
antyapps.pl

Książki Google Play
Całkiem nowa opcja umożliwiająca ściąganie e-booków na urządzenia mobilne. Sporo tytułów dostępnych jest za darmo. Niestety tylko po angielsku, mam ambitne plany odświeżyć swój angielski, więc czytam Dumę i Uprzedzenie na szczęście możemy w każdej chwili kliknąć na słowo którego nie rozumiemy i wyświetla się tłumaczenie bez tego nie dała bym rady ;-) Możemy też włączyć lektora, aby poznać wymowę.

bezprzyciskow.pl

WomanLog Kalendarz
Aplikacja dla każdej kobiety łatwy w obsłudze kalendarzyk cyklu miesięcznego. Wybierając dany dzień w miesiącu możemy go edytować i dodawać informację np. o samopoczuciu, nastroju lub apetycie.

news.juupstore.pl
Program TV WP
Wystarczy raz skonfigurować listę kanałów i już. Ogromnym plusem jest to że mamy możliwość ustawienia alarmu tuż przed rozpoczęciem naszego ulubionego programu.
mobilna.wp.pl
Gry
Mam kilka ale przedstawię wam moją ulubioną : Guess the song quiz który sprawdza naszą wiedzę muzyczną i to z wielu gatunków. Dzięki temu że w tą grę możemy zagrać w dwie osoby zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Gorąco polecam.
droidhorizon.com
Jestem bardzo ciekawa - jakie są Wasze ulubione aplikacje?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...